SPOTKANIE ABSOLWENTÓW

Dnia 14 stycznia 2020 roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie absolwentów grupy prowadzonej przez Monikę Szymańską i Agnieszkę Rutynę.

„Wszystkie dzieci nasze są”

W dniu 11.01.2020 w Tarnobrzeskim Domu Kultury po raz kolejny odbył się koncert charytatywny pt: „Wszystkie dzieci nasze są”.

Świąteczne spotkania

W naszym Przedszkolu staramy się jak najlepiej przybliżać im zwyczaje związane ze świętami. Dzieci bliżej poznają symbolikę świąt: ubierania choinki, składania życzeń świątecznych, spożywania wieczerzy wigilijnej, wspólnego kolędowania.

Sukces Anastazji

Dnia 10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 6 w Tarnobrzegu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,, Przyroda oczami Lasowiaka”. Konkurs był adresowany do dzieci 6 letnich z Tarnobrzeskich przedszkoli jak i również do uczniów klas I- III Szkó

WIZYTA KOMINIARZY W PRZEDSZKOLU

W środę 04.12.2019 dzieci 5/6-letnie odwiedzili niezwykli goście. Podczas spotkania kominiarze opowiedzieli o swojej trudnej i niebezpiecznej pracy, o historii zawodu, ciekawostkach z nim związanych oraz sprzętach, którymi na co dzień się posługują.

ANDRZEJKOWE WRÓŻENIE

,,W przedszkolu zabawa, Andrzejek to czas. Niech magia i wróżba Królują wśród nas. Już zaczynamy, już nie czekamy. Zabawa dalej, start!"

I miejsce dla 6-letniej Anastazji

Po raz kolejny nasza placówka wzięła udział w konkursie regionalnym zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody w Tarnobrzegu pod hasłem „Moja wyprawa do lasu” . Miło nam poinformować, iż nasza wychowanka 6-letnia Nastusia w konkursie zajęła

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

-Kto jest dzieci przyjacielem? -Mały miś. -Kto tajemnic zna tak wiele? -Mały mis. -Miś choć mały, choć nieśmiały, -wielkie serce w sobie ma. -Pocieszyciel doskonały. -Każdy misia swego ma.”

TARNOBRZEG KOCHA DZIECI, TARNOBRZEG NIE PALI ŚMIECI!

TARNOBRZEG KOCHA DZIECI, TARNOBRZEG NIE PALI ŚMIECI! Takie hasło krzyczeli młodzi mieszkańcy Tarnobrzega - dzieci 5 i 6-letnie w czwartek, 14 listopada podczas happeningu antysmogowego projektu „Razem chrońmy nasze powietrze”.

WYCIECZKA DO MUZEUM BOMBKI CHOINKOWEJ

W środę 30 października dzieci 6-letnie wyruszyły na wycieczkę do Fabryki bombki choinkowej w Nowej Dębie. Przekraczając drzwi fabryki wkroczyły w bombkową, magiczną krainę w której niesamowite kolory i kształty bombek zapierały dech.

Dzień chłopaka

" W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, Witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń, Innych przyjemności już nawet nie zliczę!"

Kropki, kropeczki - międzynarodowy dzień kropki w 5-latkach

W dniu 13 września obchodziliśmy międzynarodowy dzień kropki

PIKNIK W GRUPIE -3 LATKI

13 września 2019 r. w grupie dzieci 3 letnich zorganizowano piknik integracyjny. Był on okazją, by zaprosić do wspólnej zabawy całe rodziny maluszków.