Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Akcja

logo Cała Polska Czyta Dzieciom


Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając - nasze przedszkole przyłączyło się do społecznej kampanii "Cała Polska czyta dzieciom".

W ramach realizowanego cyklu spotkań z książką nauczycielki we wszystkich grupach codziennie, w trakcie poobiedniego odpoczynku, czytają dzieciom bajki. Do akcji włączają się również rodzice. Czasami również odwiedzają nas wyjątkowi goście, czyli osoby powszechnie znane lub sławne w środowisku lokalnym.

Klub Motyli Książkowych, który powstał w naszym przedszkolu został oficjalnie objęty patronatem Fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom. Fundacja zatwierdziła projekt legitymacji dla naszych przedszkolaków, które trafiły już w ich rączki.