Z ostatniej chwili:

WALENTYNKI 2018 W GRUPIE STARSZAKÓW

Walentynki już na dobre zadomowiły się w naszym kalendarzu uroczystości przedszkolnych.Z tej okazji została zorganizowana walentynkowa zabawa. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z historią i tradycjami walentynkowymi oraz rozwijanie uczuć przyjaźni i

UWAGA!!!

DZIEŃ OTWARTY

27 LUTY ( wtorek)

OD GODZ. 9.30 DO 11.00 .

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że REKRUTACJA do naszego przedszkola dla "NOWYCH" dzieci, rozpocznie się 1 marca 2018 roku o godzinie 8.00 i będzie trwała do 15 marca 2018 roku do godz. 15.00.

W tym roku, po raz pierwszy rekrutacja będzie się odbywać DROGĄ ELEKTRONICZNĄ , na stronie :

przedszkole

Strona będzie aktywna 1 marca !

Rodziców dzieci, które już uczęszczają do naszej placówki prosimy o wypełnienie KARTY POTWIERDZENIA KONTYNUACJI i złożenia jej u pań w poszczególnych grupach do 21 lutego 2018 r.

Karty do odebrania w przedszkolu, w grupach.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:)

Przedszkole posiada Wojewódzki Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie