Kadrę pedagogiczną tworzą doświadczeni nauczyciele o doskonałym przygotowaniu zawodowym. Systematycznie doskonalą swoje umiejętności zgodnie z nowymi trendami w pedagogice, by sprostać nowym wyzwaniom i potrzebom dzieci.

Nauczyciele chętnie dzielą się wiedzą i umiejętnościami, prowadząc zajęcia koleżeńskie, zajęcia otwarte dla rodziców oraz praktyki studenckie. Takie sytuacje są okazją do wymiany spostrzeżeń, wpływają mobilizująco na zespół, podnoszą poziom nauczania i wychowania.

DYREKTOR:

mgr Bogumiła Wysocka - nauczyciel dyplomowany

GRONO PEDAGOGICZNE:

mgr Bożena Dryka - nauczyciel dyplomowany
mgr Grażyna Grzywacz - nauczyciel mianowany
mgr Anna Kawalec - nauczyciel dyplomowany
mgr Halina Pałasz - nauczyciel dyplomowany
mgr Monika Szymańska - nauczyciel mianowany
mgr Renata Zioło - nauczyciel mianowany
mgr Agata Cabaj - nauczyciel dyplomowany (j.angielski)
mgr Piotr Kopeć - nauczyciel kontraktowy (katecheza)

Personel obsługowy dba o stronę techniczną placówki: